Ves al contingut. | Salta a la navegació

Eines personals


Sou a: Inici / Notícies / Èxit del 28è Cros Escolar de Primavera de la Seu

Èxit del 28è Cros Escolar de Primavera de la Seu

La convocatòria va aplegar més de mil escolars La Caminada-Cursa Popular Pro-Taller Claror va recaptar 1750 euros
Cros de Primavera 2008
19/05/2008 10:09

Més de mil persones han participat aquest diumenge en el cros popular de primavera de la Seu d'Urgell. La convocatòria va ser novament tot un èxit i va aplegar representants de catorze centres educatius de l'Alt Urgell.

La caminada-cursa popular Pro-Taller Claror va superar les expectatives i s'hi van sumar 330 persones. La recaptació final va ser de 1750 euros.

 

RESULTATS DEL CROS DE PRIMAVERA 2008

CADET MASCULÍ
1.-Sergi López IES Aubenç
2.-Jordi Piqué IES Aubenç
3.-Jesús Bach IES Aubenç
4.-Josep M. Viladrich IES Aubenç

INFANTIL MASCULÍ
1.-Sergi Pérez Albert Vives
2.-Ismael Halhoul IES J Brudieu
3.-Faruk Halhoul IES J Brudieu
4.-Samir Halhoul IES J Brudieu
5.-Adrià Rogé La Salle
6.-Enric Simon Albert Vives
7.-Joan Marc Semino IES J.Brudieu
8.-Blai Rizo IES J.Brudieu
9.-Jonathan Àlvarez IES J. Brudieu
10.-Alex Aubet La Salle
11.-Marcos Rodríguez Albert Vives
12.-Francesc Espuga IES Aubenç

INFANTIL FEMENÍ
1.-Sarai Solans IES J Brudieu
2.-Ingrid Iglesias IES J Brudieu
3.-Laura Albinyà IES J Brudieu
4,.Anna Sánchez IES J Brudieu
5.-Elisenda Feixes La Salle
6.-Arantxa Jorge IES J Brudieu
7.-Urgell Duró La Salle
8.-Raquel Vidal La Salle
9,.Meritxell Roqué La Salle

ALEVÍ FEMENÍ 96 :
1.-Laia Guitart Albert Vives
2.-Annabel Van der Snjiff Albert Vives
3..Darki Santos Albert Vives
4.-Núria Canut Albert Vives
5.-Mireia Buchaca Pau Claris
6.-Lorena Salvador Albert Vives
7.-Jana Vila Albert Vives
8.-Glòria Delgado Albert Vives
9.-Geraldine Gallego Albert Vives
10.-Mireia Fité Albert Vives
11.-Raquel Calvo Albert Vives
12.-Desirée Carrasco Albert Vives
13.- Elena Pérez Albert Vives

ALEVÍ FEMENÍ 97 :

1.-Jana Sancho Albert Vives
2.-Anna Simon Albert Vives
3.-Dina Salimova Albert Vives
4.-Laia Solé Pau Claris
5.-Sílvia Besolí Albert Vives
6.-Ariadna Llobet Albert Vives
7.-Carla Pons Pau Claris
8.-Cristina Flores Albert Vives
9.-Claudia Lopez Albert Vives
10-Gemma Boix La Salle
11-Núria Garcia Albert Vives
12.-Gemma Obiols La Salle
13-Julia Garriga Pau Claris
14-Marta Arias Albert Vives
15.-Erica Julián Albert Vives
Fins a 29 participants

ALEVÍ MASCULÍ 96 :

1.-Marc Lara Albert Vives
2.-Carles Miñambres La Salle
3.-Pol Moya Albert Vives
4.-Jonathan Padrones Albert Vives
5.-Navil Kallouch Albert Vives
6.-Quim Vallvé Albert Vives
7.-David Carrión Albert Vives
8.-AbdEssamed ElHandami Pau Claris
9.-Pere Roca Pau Claris
10.-Guillem Busquets Pau Claris
11.-Agustin Colombo Albert Vives
12.-Aaron Ferreiro Albert Vives
13.-Joel Jordana Albert Vives
14.-Jefferson Urrego Albert Vives
15.-Aleix Garcia La Salle
Fins a 25 participants

ALEVÍ MASCULÍ 97 :

1.-Joan Vicente La Salle
2.-Gamal Halhoul Pau Claris
3.-Joan Alonso Albert Vives
4.-Sergi Ribes Pau Claris
5.-Bernat Ausàs Pau Claris
6.-Sergio Fernandez Albert Vives
7.-Jordi Serrato La Salle
8.-Tayeb Delil Albert Vives
9.-Ruben Carrasco Albert Vives
10.-Sergi Garcia Albert Vives
11.-Miquel A. Nogueira Albert Vives
12.-Martí Espunyes Sant Climent
13.-Ruben Espina Albert Vives
14.-Jordi Ripoll ZER Narieda
15.-Genís Laínez Pau Claris
Fins a 27 participants

BENJAMÍ FEMENÍ 98:

1.-Souhaila Handami Pau Claris
2.-Naixyra Cerqueda Albert Vives
3.-Laura Pellicer Albert Vives
4.-Noèlia Martínez La Salle
5.-Yousra Hellili Albert Vives
6.-Mafalda Catarina Albert Vives
7.-Marta Jordi Albert Vives
8.-Gemma Jordi Albert Vives
9.-Júlia Albós Pau Claris
10.-Anna Rey Pau Claris
11.-Jana Pellicer Albert Vives
12.-Agnés Aguilera Pau Claris
13.-Míriam Blasi Pau Claris
14.-Sara Rodríguez Pau Claris
15.-Anna Ortiz Pau Claris
Fins a 22 participants

BENJAMÍ FEMENÍ 99 :

1.-Valentina Villa Albert Vives
2.-Ingrid Bregolat Pau Claris
3.-Mireia Casal Pau Claris
4.-Carola Vila Albert Vives
5.-Emma Iglesias Albert Vives
6.-Mònica Dòria La Salle
7.-Aina Ribes Pau Claris
8.-Guadalupe López La Salle
9.-Alba Adzerias Albert Vives
10.-Paula Bellon Pau Claris
11.-Marta Moreno Pau Claris
12.-Seham Halhoul Pau Claris
13.-Maria Regal Albert Vives
14.-Jana Martin Pau Claris
15.-Mireia Delgado Pau Claris
Fins a 49 participants

BENJAMÍ MASCULI 98 :

1.-Jordi Aláez La Salle
2.-Guillem Ibáñez Albert Vives
3.-carles Ribera Albert Vives
4.-Helder Domínguez Albert Vives
5.-Vadim Hurtado Pau Claris
6.-Marc Ferreira Albert Vives
7.-Emiliano Peñalillo Albert Vives
8.-Henry Hernández Albert Vives
9.-Guillem Tarrés Sant Climent
10.-Dairon Hernandez Albert Vives
11.-Sergi Joval Albert Vives
12.-Martí Mir Pau Claris
13.-Adrian Jorge Albert Vives
14.-Felipe Góngora Pau Claris
15.-Víctor Pinto Pau Claris
Fins a 24 participants

BENJAMÍ MASCULÍ 99 :

1.-Toni Vicente La Salle
2.-Oriol Lara Albert Vives
3.-Pere Quaresma Albert Vives
4.-Marc Morgó Albert Vives
5.-Arnau Moliné Pau Claris
6.-Mario Sancliment Pau Claris
7.-Arnau Canillo Albert Vives
8.-Pau Francino La Salle
9.-Marcos Morais Albert Vives
10.-Gerard Feixes La Salle
11.-Daniel Madrid Albert Vives
12.-El Ielmendozoto Pau Claris
13.-Pau Usach Pau Claris
14.-Alvaro Guillermo Albert Vives
15.-Oscar Seguin Pau Claris
Fins a 38 participants

POLLET FEMENÍ 00 :
1.-Paula Porta La Salle
2.-Anna M. Palma Albert Vives
3.-Mireia Varela La Salle
4.-Ona Pastor Albert Vives
5.-Jana Faus Albert Vives
6.-Berta Palau La Salle
7.-Clàudia Ribó Albert Vives
8.-Màrcia Eduardo Albert Vives
9.-Laia Barba La Salle
10.-Júlia Roquet Albert Vives
11.-Paula Mateu Albert Vives
12.-Mònica Felipó La Salle
13.-Ariadna Guardia La Salle
14.-Laia Rey Pau Claris
15.-Berta Veiga Montferrer
Fins a 35 participants

POLLET FEMENÍ 01 :

1.-Jana Fité Albert Vives
2.-Laura Obiols La Salle
3.-Amaranta Trenado Pau Claris
4.-Paula Moliné La Salle
5.-Victoria A López Pau Claris
6.-Urgell Ibàñez Albert Vives
7.-Verónica Sánchez Albert Vives
8.-Ferriel Boukehdia Pau Claris
9.-Alba Pérez La Salle
10.-Tània Ferreiro Albert Vives
11.-Anna Costa Albert Vives
12.-marina Mompó Pau Claris
13.-Anna Puigdemasa La Salle
14.-Ariadna Fumanal Pau Claris
15.-Berta Remolins Albert Vives
Fins a 35 participants

POLLET MASCULÍ 00 :
1.-Jonathan Dubasín Albert Vives
2.-Sergi Caminal Pau Claris
3.-Luka Màrkovic La Salle
4.-Pol Besolí Albert Vives
5.-Marc Maranges Pau Claris
6.-Jaume Gómez Albert Vives
7.-Roger Gravet La Salle
8.-Gerard Palomo Albert Vives
9.-Enric Porta Albert Vives
10.-martí Roca Pau Claris
11.-Arnau Escribà Pau Claris
12.-Eduard Sobirà Albert Vives
13.-Arnau Galabert Albert Vives
14.-Xavier Albós Pau Claris
15.-Cesc Colell La Salle
Fins a 49 participants

POLLET MASCULÍ 01 :

1.-Josep Miret Albert Vives
2.-Joan González Albert Vives
3.-Ot Planes Pau Claris
4.-carles Echevarria Pau Claris
5.-Didac Lainez Pau Claris
6.-Nil Pla Arnau Mir
7.-Pol Bardia Arnau Mir
8.-Albert Gómez Pau Claris
9.-Marc Vidal Albert Vives
10.-Aleix Garreta La salle
11.-Marc Majoral La Salle
12.-Marc Servat Albert Vives
13.-Alexandre Carreiro Pau Claris
14.-Gerard Vallverdú La Salle
15.-Joel Raya La Salle
Fins a 37 participants

CURSA OBERTA POPULAR MASCULÍ :
1.-Josep Sansa
2.-Víctor Martínez
3.-Sergi Lopez
Fins a 168 participants

CURSA POPULAR OBERTA FEMENÍ:

1.-Maria Betriu
2.-Sílvia Garreta
3.-Paula Prieto
Fins a 162 participants

CURSES DE PÀRVULS P-3, P-4, P-5
Participació : 205 entre masculí i femení

CURSES DE JARDINS D’INFÀNCIA P-1 i P-2
Participació : 153 entre masculí i femení


RECAPTACIÓ CURSA POPULAR PRO-TALLER CLAROR de La Seu d’Urgell
1650 euros- 330 aportacions


PARTICIPACIÓ TOTAL…….. 1086

CENTRES PARTICIPANTS :
1.-CEIP. Sant Esteve Alàs
2.-CEIP. Arnau Mir Pla Sant Tirs
3.-Els Agols Montferrer
4.-ZER Barida Batllia Martinet-Llés-Montellà
5.-IES. Aubenç Oliana
6.-Col.legi La Salle La Seu d’Urgell
7.-Col.legi Sant Climent Coll de Nargó
7.-CEIP Mn. Albert Vives La Seu d’Urgell
8.-CEIP Pau Claris La Seu d’Urgell
9.-IES. Joan Brudieu La Seu d’Urgell
10.-Llar d’Infants Francesc Xavier La Seu d’Urgell
11.-Llar d’Infants Grandalla A La Seu d’Urgell
12.-Llar d’Infants Grandalla B La Seu d’Urgell
13.-Llar d’infants Petit Món La Seu d’Urgell
14.-Llar d’infants La Salle La Seu d’Urgell