Ves al contingut. | Salta a la navegació

Eines personals


Sou a: Inici / Notícies / Resultats dels Jocs Esportius Escolars Comarcals

Resultats dels Jocs Esportius Escolars Comarcals

Aquest dissabte el Consell Esportiu de l'Alt Urgell ha organitzat competicions de futbol-7, futbol sala, minihandbol, bitlles i petanca.
15/05/2007 10:22

CONSELL ESPORTIU DE L’ALT URGELL
Jocs esportius escolars comarcals curs 06-07
DISSABTE 12 De maig

POLLET MASCULÍ: FUTBOL-7

No hi ha campions-Competició participativa
Pau Claris - Albert Vives A 5-6
Pau Claris - Albert Vives B 5-1
A.Vives A - A.Vives B 6-4

BENJAMÍ MASCULÍ: FUTBOL SALA

Campio comarcal: CEIP SANT JORDI
Sant Jordi A – Pau Claris 12-5
S.Jordi B - A.Vives 3-7
A.Vives - S.Jordi A 0-9
S.Jordi B - Pau Claris 6-4
S.Jordi A - S.Jordi B 14-5
A.Vives – Pau Claris 2-3

ALEVÍ MASCULÍ: FUTBOL SALA

Campió comarcal: CEIP PAU CLARIS
Pau Claris A - Albert Vives 5-3
La Salle - Pau Claris B 4-1
Pau Claris - Salle 7-2
A. Vives – P.Claris B 5-4
La Salle - A.Vives 2-5
P.Claris A - P.Claris B 6-0

BENJAMÍ FEMENÍ: MINIHANDBOL

Campiones comarcals: CEIP MN. ALBERT VIVES
Pau Claris - Albert Vives B 12-5
La Salle - Albert Vives A 7-15
Perdedores:A.Vives B - La Salle 12-16
Guanyadores:A.Vives A - P.Claris 19-23

ALEVÍ FEMENÍ: MINIHANDBOL

Campiones comarcals :CEIP MN. A. VIVES
La Salle – Albert Vives B 15-17
Pau Claris-Albert Vives A 11-16
Perdedores P.Claris-La Salle 15-10
Guanyadores A.Vives A-A.Vives B 21-10

COMPETICIÓ FINAL DE BITLLES
Categoria benjamí femení:
1.- ALBERT VIVES A: Dina Salimova,Jana Sancho,Sílvia Besolí
2.-ALBERT VIVES B: Marta Viles,Marina Alonso,Sílvia Farrás
Categoría aleví femení:
1.-ALBERT VIVES A:Laia Guitart, Margada Farrás, Claudia Sánchez
2.-ALBERT VIVES B: Carla Vàzquez, Anna Rodríguez, Anna Porta

Categoria benjamí masculí:
1.-PAU CLARIS: Hamal Halhoul, Paco Moliné, Bernat Ausàs
2.-ALBERT VIVES :Segio Fernandez, Ruben Espina,Ruben Carrasco

Categoría aleví masculí:
1.-ALBERT VIVES : Quim Vallvé, Navil Kallouch, Marc Lara
2.-PAU CLARIS:Albert Fernandez, Adriá Martin, Ismael Halhoul

COMPETICIÓ FINAL DE DE PETANCA
Categoria benjamí femení:
1.-ALBERT VIVES B: Marta Viles, Marina Alonso, Sílvia Farrás
2.-ALBERT VIVES A: Jana Sancho, Sílvia Besolí, Dina Salimova

Categoría aleví femení:
1.-ALBERT VIVES A: Desirée Carrasco, Jessica González, Núria Canut
2.-ALBERT VIVES B: Anna Rodríguez, Anna Porta, Carla Vázquez

Categoria benjamí masculí:
1.- ALBERT VIVES : Ruben Espina,Ruben Carrasco,Sergio Fernandez
2.-ALBERT VIVES B: Ali Najem,Carles Ribera,Eduard Miret

Categoría aleví masculí:
1.-PAU CLARIS: Ismael halhoul, Adria Martin, Xavier Balletbó
2.-ALBERT VIVES: Quim Vallvé, Navil Kallouch, Marc Lara