Ves al contingut. | Salta a la navegació

Eines personals

Sou a: Inici / Notícies / El col.legi La Salle obté el certificat de Qualitat ISO 9001:2008

El col.legi La Salle obté el certificat de Qualitat ISO 9001:2008

El centre agraeix la implicació dels professors i el personal de l'escola en el procés La certificació s'ha aconseguit amb un treball coordinat per la comissió de Qualitat
03/07/2010 22:16

Des del passat 16 de juny el col.legi La Salle de la Seu d'Urgell compta amb un certificat de Qualitat, segons la norma de Certificació del sistema de gestió ISO 9001:2008. El centre educatiu ha indicat en un comunicat que ha estat un llarg procés "que cal agrair a la comissió de Qualitat, que ha coordinat tot el treball per aconseguir aquesta fita". L'agraïment es fa extensiu a tots els professors i personal de l’escola "que no ha estalviat cap esforç per arribar amb èxit al final" i al Germà Josep Maria Sans, que va iniciar el procés d'obtenció de qualitat.

"Des de sempre la nostra escola s’ha distingit per la qualitat del seu ensenyament, que ha estat possible gràcies als nombrosos professors, professores i germans que han sabut anar més enllà de les seves obligacions professionals i acompanyar tantes i tantes generacions d’urgellencs des de fa més de 100 anys amb proximitat i disciplina", s'assenyala.  I el centre hi afegeix: "Aquest reconeixement que ara hem rebut és el resultat de tota aquesta dedicació que ha fet i fa de la nostra escola un fet diferencial i que busca atendre alumnes amb nom i cognoms".

Mostrar formulari de contacte